Par mums

SIA "LMP" dibināts 1992. gada 8. aprīlī – esam farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmums, kas izstrādā, ražo un realizē gatavās zāļu formas – šķīdumus, gelus, krēmus un ziedes. Tie ir kvalitatīvi un iedarbīgi produkti dažādu ādas, gļotādas un augšējo elpošanas ceļu slimību ārstēšanai, kā arī efektīvi līdzekļi traumu un muskuļu sāpju mazināšanai un simptomātiskai terapijai.

SIA "LMP" ražotne atrodas labiekārtotās telpās Rīgā, Vietalvas ielā 1.

Ražotnē uzstādītas jaunas un jaudīgas ražošanas iekārtas:
• Reaktors-homogenizators gelu, krēmu un ziežu ražošanai;
• Reaktors-maisītājs šķīdumu ražošanai;
• Pilnībā automātiska iekārta gelu, krēmu un ziežu iepildīšanai alumīnija tūbās;
• Pilnībā automātiska iekārta šķidrumu iepildīšanai pudelītēs;
• Pusautomātiska iekārta produkcijas iepakošanai.

Uzstādītās iekārtas ļauj ievērojami palielināt ražošanas apjomus atbilstoši tirgus pieprasījumam un nodrošināt visaugstāko produkta kvalitāti.

Pirmo licenci zāļu ražošanai SIA "LMP" saņēma 1992. gada 27. oktobrī. No 2004. gada SIA "LMP" izpilda Labas ražošanas prakses (GMP) prasības, ko apliecina iegūtais
Labas ražošanas prakses (GMP) sertifikātsfile_pdf.png.
2007. gada 24. oktobrī uzņēmums saņēma beztermiņa Zāļu ražošanas licenci file_pdf.png.

Viena no lielākajām uzņēmuma vērtībām ir mūsu darbinieki – kompetenti, izglītoti, pieredzējuši. Uzņēmuma vadošie darbinieki ieguvuši augstāko izglītību farmācijas, ķīmijas un tehnisko zinātņu nozarēs. Darbinieku kvalifikācija tiek regulāri celta, piedaloties dažādos apmācību kursos un semināros gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Liela nozīme uzņēmumā tiek pievērsta produkcijas kvalitātei. Kvalitātes nodrošināšanas sistēma uzņēmumā atbilst Labas ražošanas prakses (GMP) izvirzītajām prasībām, kas sevī ietver farmaceitisko produktu kvalitātes kontroli visās to ražošanas stadijās.

SIA "LMP" ir izveidota Kvalitātes kontroles laboratorija, kas ir viens no kvalitātes nodrošināšanas posmiem, kurā veic izejvielu, izejmateriālu un gatavās produkcijas kvalitātes kontroli.

Patlaban SIA „LMP” tiek ražoti 20 produkti, no kuriem 13 ir iekļauti LR Zāļu reģistrā, savukārt 7 ir iekļauti medicīnisko ierīču datu bāzē LATMED.

Produkcija tiek realizēta Latvijā un eksportēta uz Lietuvu, Ukrainu, Gruziju, Armēniju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Tadžikistānu, Turkmenistānu.